O mnie

Pochodzę z Warszawy, tutaj też mieszkam i pracuję. Skończyłem studia teologiczne na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego, ale nie pracuję w „zawodzie”. Choć wiedza ze studiów na pewno przydaje mi się w życiu i nie tylko.

Zajmuję się fotografią i grafiką. Kręcę też filmy, czasami zajmuję się prostymi animacjami. Pomiędzy tym wszystkim piszę teksty.

Mnóstwo doświadczenia zebrałem pracując w biurze prasowym Archidiecezji Warszawskiej. Praca w samym centrum warszawskiego Kościoła niewątpliwie pokazała mi, jak wiele spraw ma na głowie biskup i wszyscy jego współpracownicy. Codzienność u boku rzecznika Archidiecezji nauczyła mnie bardzo szerokiego patrzenia na to, co dzieje się dookoła mnie.

Po pracy w Archidiecezji Warszawskiej rozpocząłem pracę w studiu kreatywnym MyWorks, gdzie mogłem współpracować z wielkimi markami i uczyć się grafiki, składu, animacji, montażu przy najlepszych specjalistach w swojej branży. Razem z nimi mogłem także współtworzyć markę Saint Pierre, która dedykowana jest ubieraniu w przepiękną formę treści związanych z Kościołem Katolickim.

Obecnie pracuję jako fotoedytor i redaktor w portalu Aleteia, który jest największym na świecie medium dedykowanym dla osób wierzących (7 wersji językowych, ponad 10 mln użytkowników na całym świecie w skali miesiąca).